Презентація соціологічного дослідження «Ставлення українців до української судової системи»

33 Прагляды 689

UA - Презентація соціологічного дослідження «Ставлення українців до української судової системи», проведеного компанією «Active-Group» за підтримки «Future Research Fundation».

RU - Презентация социологического исследования «Отношение украинцев к украинской судебной системе», проведенного компанией «Active-Group» при поддержке «Future Research Fundation».

Каментарыі

  1. Leoind Sokol
    Leoind Sokol
    12 дзён таму

    Суди абсолютно незалежні неможуть бути бо вони приймають рішення в залежності вимог Законів України.дієва реформа може бути та яка встановить міру відповідальності за неправові дії, головне з першої інстанції. А коли особа доросла по системі до вищих інстанцій корумпованим шляхом і його назначать в антикорупційні органи- буде те що маємо. Кожний корупціонер вищої ланки антикорупційному судді може задати питання:-" А ти лучший"? І відповіді небудет.На даний час в демократичній Державі судді повинні вибиратись, контроль встановити ДЕПУТаТСЬКИЙ. Відповідальність- затримка в підвищені посаді по званію і позбавлення права працювати в правоохоронних органах.